T55B337M2R5C0025
Numer produktu DigiKey
718-2166-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2166-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2166-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55B337M2R5C0025
Opis
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 1411 (3528 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55B337M2R5C0025 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2.5 V