T55B107M6R3C0035
Numer produktu DigiKey
718-2021-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2021-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2021-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55B107M6R3C0035
Opis
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T55B107M6R3C0035 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
6.3 V