T55A226M2R5C0180
Numer produktu DigiKey
3581-T55A226M2R5C0180TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3581-T55A226M2R5C0180CT-ND - Taśma cięta (CT)
3581-T55A226M2R5C0180DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55A226M2R5C0180
Opis
CAP TANT POLY 22UF 2.5V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 1206 (3216 metryczne) 180mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55A226M2R5C0180 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
180mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
2.5 V