T55A107M6R3C0150
Numer produktu DigiKey
718-1988-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1988-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1988-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55A107M6R3C0150
Opis
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T55A107M6R3C0150 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
6.3 V