T55A106M6R3C0500
Numer produktu DigiKey
3581-T55A106M6R3C0500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3581-T55A106M6R3C0500CT-ND - Taśma cięta (CT)
3581-T55A106M6R3C0500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55A106M6R3C0500
Opis
CAP TANT POLY 10UF 6.3V 1206
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 500mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55A106M6R3C0500 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V