T52E5107M020C0055
Numer produktu DigiKey
718-T52E5107M020C0055TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-T52E5107M020C0055CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-T52E5107M020C0055DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T52E5107M020C0055
Opis
CAP TANT POLY 100UF 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T52E5107M020C0055 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
100 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
20 V