T50D227M6R3C0025
Numer produktu DigiKey
718-T50D227M6R3C0025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-T50D227M6R3C0025CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-T50D227M6R3C0025DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T50D227M6R3C0025
Opis
CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T50D227M6R3C0025 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz