T50D107M010C0040
Numer produktu DigiKey
718-T50D107M010C0040TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-T50D107M010C0040CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-T50D107M010C0040DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T50D107M010C0040
Opis
CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T50D107M010C0040 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz