T50D106M035C0120 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 1 528
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 8 137
Arkusz danych
Similar
Vishay Polytech
W magazynie: 938
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 120mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T50D106M035C0120
Numer produktu DigiKey
718-T50D106M035C0120TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-T50D106M035C0120CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-T50D106M035C0120DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T50D106M035C0120
Opis
CAP TANT POLY 10UF 35V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T50D106M035C0120 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Vishay Sprague
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Ostatnio kupiono
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
35 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120mOhm przy 100kHz