STHD477M125ESHS
Numer produktu DigiKey
718-STHD477M125ESHS-ND
Producent
Numer produktu producenta
STHD477M125ESHS
Opis
STHS477M125DESH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 125 V Promieniowe, puszka 700mOhm przy 120Hz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STHD477M125ESHS Modele
Kategoria
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm przy 120Hz
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,062" (9,52mm x 26,97mm) (śr. x dł.)
Napięcie - znamionowe
125 V