M39006/22-0525
Numer produktu DigiKey
1012-1007-ND
Producent
Numer produktu producenta
M39006/22-0525
Opis
CAP TANT 22UF 10% 25V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 25 V Osiowa
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,219" x 0,515" (5,56mm x 13,08mm) (śr. x dł.)
Status części
Aktywny
Kod rozmiaru producenta
T1
Pojemność
Funkcje
Wysoka niezawodność, mokry tantal
Tolerancja
±10%
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Napięcie - znamionowe
25 V