Ilustracja dla M39003/03-0408 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M39003/03-0408
Numer produktu DigiKey
M39003/03-0408-ND
Producent
Numer produktu producenta
M39003/03-0408
Opis
CAP TANT 390UF 10% 6V AXIAL
Szczegółowy opis
390 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 6 V Osiowa
Modele EDA/CAD
M39003/03-0408 Modele
Rozmiar / wymiar
0,289" x 0,686" (7,34mm x 17,42mm) (śr. x dł.)
Kod rozmiaru producenta
C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6 V
Kwalifikacja
MIL-PRF-39003/3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C