M39003/01-2897 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
8.2 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 75 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M39003/01-2897
Numer produktu DigiKey
M39003/01-2897-ND
Producent
Numer produktu producenta
M39003/01-2897
Opis
CAP TANT 8.2UF 10% 75V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
M39003/01-2897 Modele
Rozmiar / wymiar
0,289" x 0,686" (7,34mm x 17,42mm) (śr. x dł.)
Kod rozmiaru producenta
C
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
75 V
Kwalifikacja
MIL-PRF-39003/1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C