M39003/01-2863 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 75 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M39003/01-2863
Numer produktu DigiKey
M39003/01-2863-ND
Producent
Numer produktu producenta
M39003/01-2863
Opis
CAP TANT 0.1UF 20% 75V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
M39003/01-2863 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prod.
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Seria
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,286" (3,43mm x 7,26mm) (śr. x dł.)
Opakowanie
Zbiorcze
Kod rozmiaru producenta
A
Status części
Aktywny
Funkcje
Wysoka niezawodność
Pojemność
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Tolerancja
±20%
Klasa
Wojskowość
Napięcie - znamionowe
75 V
Kwalifikacja
MIL-PRF-39003/1
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C