Ilustracja dla CWR26KH106MBGB\PR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CWR26KH106MBGB\PR
Numer produktu DigiKey
CWR26KH106MBGB\PR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CWR26KH106MBGB\PR
Opis
CAP TANT 10UF 20% 25V 2711
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V 2711 (6728 metryczne) 350mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CWR26KH106MBGB\PR Modele
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prod.
Obudowa / skrzynia
2711 (6728 metryczne)
Seria
Rozmiar / wymiar
0,265" x 0,110" (6,73mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,125" (3,17mm)
Status części
Aktywny
Kod rozmiaru producenta
G
Pojemność
Funkcje
Wysoka niezawodność
Tolerancja
±20%
Częstość uszkodzeń
B (0,1%)
Napięcie - znamionowe
25 V
Klasa
Wojskowość
Typ
Konforemna powłoka
Kwalifikacja
MIL-PRF-55365/13
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
350mOhm
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C