Ilustracja dla CWR26HK107MBHZ\TR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CWR26HK107MBHZ\TR
Numer produktu DigiKey
CWR26HK107MBHZ\TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CWR26HK107MBHZ\TR
Opis
CAP TANT 100UF 20% 15V 2915
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 15 V 2915 (7338 metryczne) 180mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CWR26HK107MBHZ\TR Modele
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prod.
Obudowa / skrzynia
2915 (7338 metryczne)
Seria
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,150" (7,24mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,125" (3,17mm)
Status części
Aktywny
Kod rozmiaru producenta
H
Pojemność
Funkcje
Wysoka niezawodność
Tolerancja
±20%
Częstość uszkodzeń
B (0,1%)
Napięcie - znamionowe
15 V
Klasa
Wojskowość
Typ
Konforemna powłoka
Kwalifikacja
MIL-PRF-55365/13
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
180mOhm
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C