695D105X9050D2T
Numer produktu DigiKey
695D105X9050D2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
695D105X9050D2T
Opis
CAP TANT 1UF 10% 50V 1810
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V 1810 (4724 metryczne) 8Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
695D105X9050D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1810 (4724 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,095" (4,70mm x 2,41mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
50 V