597D687X0010R8T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 3024 (7660 metryczne) 28mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
597D687X0010R8T
Numer produktu DigiKey
597D687X0010R8T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
597D687X0010R8T
Opis
CAP TANT 680UF 20% 10V 3024
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
597D687X0010R8T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
28mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
3024 (7660 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,236" (7,60mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
10 V