597D227X9016E2T
Numer produktu DigiKey
718-1394-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1394-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1394-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
597D227X9016E2T
Opis
CAP TANT 220UF 10% 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
597D227X9016E2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,173" (7,60mm x 4,40mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,173" (4,40mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
16 V