597D156X9063R2T
Numer produktu DigiKey
718-1944-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1944-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1944-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
597D156X9063R2T
Opis
CAP TANT 15UF 10% 63V 3024
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 63 V 3024 (7660 metryczne) 400mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
597D156X9063R2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
3024 (7660 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,236" (7,60mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
63 V