595D687X96W3R2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
KEMET
KEMET
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2824 (7260 metryczne) 90mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D687X96W3R2T
Numer produktu DigiKey
595D687X96W3R2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D687X96W3R2T
Opis
CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2824
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
595D687X96W3R2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2824 (7260 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,236" (7,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,148" (3,75mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
6.3 V