595D686X9010C2T
Numer produktu DigiKey
718-595D686X9010C2TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-595D686X9010C2TCT-ND - Taśma cięta (CT)
718-595D686X9010C2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
595D686X9010C2T
Opis
CAP TANT 68UF 10% 10V 2812
Szczegółowy opis
68 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 2812 (7132 metryczne) 240mOhm
Modele EDA/CAD
595D686X9010C2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
240mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2812 (7132 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,126" (7,10mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
10 V