595D685X96R3T2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 2 490
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
6.8 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 0805 (2012 metryczne) 8,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D685X96R3T2T
Numer produktu DigiKey
595D685X96R3T2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D685X96R3T2T
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 6.3V 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
595D685X96R3T2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,043" (2,20mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
6.3 V