595D475X9020B8T
Numer produktu DigiKey
595D475X9020B8T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D475X9020B8T
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1611
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V 1611 (4028 metryczne) 950mOhm
Modele EDA/CAD
595D475X9020B8T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
950mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1611 (4028 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,110" (4,00mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
20 V