595D337X9004C2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 4 V 2812 (7132 metryczne) 170mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D337X9004C2T
Numer produktu DigiKey
595D337X9004C2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D337X9004C2T
Opis
CAP TANT 330UF 10% 4V 2812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
595D337X9004C2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
170mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2812 (7132 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,126" (7,10mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
4 V