595D336X9016B4T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
33 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 16 V 1611 (4028 metryczne) 720mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D336X9016B4T
Numer produktu DigiKey
595D336X9016B4T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D336X9016B4T
Opis
CAP TANT 33UF 10% 16V 1611
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
595D336X9016B4T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
720mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1611 (4028 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,110" (4,00mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
16 V