595D226X02R5T2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 2.5 V 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D226X02R5T2T
Numer produktu DigiKey
595D226X02R5T2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D226X02R5T2T
Opis
CAP TANT 22UF 20% 2.5V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
595D226X02R5T2T Modele
Kategoria
Typ
Konforemna powłoka
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,043" (2,20mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
2.5 V