595D225X9025A4T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V 1507 (3718 metryczne) 3,8Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D225X9025A4T
Numer produktu DigiKey
595D225X9025A4T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D225X9025A4T
Opis
CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1507
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
595D225X9025A4T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,8Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1507 (3718 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,146" x 0,071" (3,70mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
25 V