595D107X9020R2T
Numer produktu DigiKey
718-595D107X9020R2TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-595D107X9020R2TCT-ND - Taśma cięta (CT)
718-595D107X9020R2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
595D107X9020R2T
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V 2824
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V 2824 (7260 metryczne) 140mOhm
Modele EDA/CAD
595D107X9020R2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
140mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2824 (7260 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,236" (7,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,148" (3,75mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
20 V