595D107X9020R2T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 595D107X9020R2T |
Opis | CAP TANT 100UF 10% 20V 2824 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V 2824 (7260 metryczne) 140mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 595D107X9020R2T Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 140mOhm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,283" x 0,236" (7,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,148" (3,75mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta R |
Napięcie - znamionowe 20 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |