595D107X9010B2T
Numer produktu DigiKey
718-1864-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1864-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1864-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
595D107X9010B2T
Opis
CAP TANT 100UF 10% 10V 1611
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 1611 (4028 metryczne) 400mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
595D107X9010B2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1611 (4028 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,110" (4,00mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
10 V