595D107X06R3C2T
Numer produktu DigiKey
718-595D107X06R3C2TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-595D107X06R3C2TCT-ND - Taśma cięta (CT)
718-595D107X06R3C2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
595D107X06R3C2T
Opis
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2812
Szczegółowy opis
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2812 (7132 metryczne) 200mOhm
Modele EDA/CAD
595D107X06R3C2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2812 (7132 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,126" (7,10mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
6.3 V