594D687X0004D2T035 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
594D687X0004D2T035
Numer produktu DigiKey
594D687X0004D2T035-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
594D687X0004D2T035
Opis
CAP TANT 680UF 20% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
594D687X0004D2T035 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
4 V