594D156X9035D2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 252
Similar
W magazynie: 286
W magazynie: 405
W magazynie: 156
W magazynie: 305
W magazynie: 92
15 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 270mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
594D156X9035D2T
Numer produktu DigiKey
594D156X9035D2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
594D156X9035D2T
Opis
CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
594D156X9035D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
270mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
35 V