594D156X0035D2T
Numer produktu DigiKey
718-2277-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2277-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2277-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
594D156X0035D2T
Opis
CAP TANT 15UF 20% 35V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 270mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
594D156X0035D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
270mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
35 V