594D156X0035C2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
15 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 35 V 2812 (7132 metryczne) 400mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
594D156X0035C2T
Numer produktu DigiKey
594D156X0035C2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
594D156X0035C2T
Opis
CAP TANT 15UF 20% 35V 2812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
594D156X0035C2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2812 (7132 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,126" (7,10mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
35 V