594D107X96R3B2T035 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 1 678
Arkusz danych
Udoskonalony
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 1611 (4028 metryczne) 250mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
594D107X96R3B2T035
Numer produktu DigiKey
594D107X96R3B2T035-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
594D107X96R3B2T035
Opis
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1611
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
594D107X96R3B2T035 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1611 (4028 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,110" (4,00mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
6.3 V