593D336X9010B2TE3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 593D336X9010B2TE3 |
Opis | CAP TANT 33UF 10% 10V 1411 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 600mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 593D336X9010B2TE3 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 600mOhm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,083" (2,11mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta B |
Napięcie - znamionowe 10 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |