593D157X9004B2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 1411 (3528 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
6032-28 (EIA)
593D157X9004B2TE3
Numer produktu DigiKey
593D157X9004B2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D157X9004B2TE3
Opis
CAP TANT 150UF 10% 4V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
593D157X9004B2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
4 V