593D156X9010A2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 3 779
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 588
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 2Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
6032-28 (EIA)
593D156X9010A2TE3
Numer produktu DigiKey
593D156X9010A2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D156X9010A2TE3
Opis
CAP TANT 15UF 10% 10V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
593D156X9010A2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
10 V