593D106X5025C2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 808
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 450mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
593D106X5025C2TE3
Numer produktu DigiKey
593D106X5025C2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D106X5025C2TE3
Opis
CAP TANT 10UF 5% 25V 2312
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
593D106X5025C2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
450mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±5%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
25 V