592D687X06R3R2W20H
Numer produktu DigiKey
718-592D687X06R3R2W20HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-592D687X06R3R2W20HCT-ND - Taśma cięta (CT)
718-592D687X06R3R2W20HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
592D687X06R3R2W20H
Opis
CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2824
Szczegółowy opis
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2824 (7260 metryczne) 100mOhm
Modele EDA/CAD
592D687X06R3R2W20H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2824 (7260 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,236" (7,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
6.3 V