592D337X9010R2T20H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 32
KEMET
W magazynie: 877
KEMET
W magazynie: 614
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 2824 (7260 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D337X9010R2T20H
Numer produktu DigiKey
592D337X9010R2T20H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D337X9010R2T20H
Opis
CAP TANT 330UF 10% 10V 2824
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D337X9010R2T20H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2824 (7260 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,236" (7,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
10 V