592D228X96R3X2T20H nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 5829 (14574 metryczne) 55mOhm