592D228X06R3X2T22H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 500
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 5829 (14574 metryczne) 55mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D228X06R3X2T22H
Numer produktu DigiKey
592D228X06R3X2T22H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D228X06R3X2T22H
Opis
CAP TANT 2200UF 20% 6.3V 5829
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D228X06R3X2T22H Modele
Kategoria
Typ
Konforemna powłoka
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
5829 (14574 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,571" x 0,290" (14,50mm x 7,37mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
6.3 V