592D227X96R3C2T18H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 2
220 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2812 (7132 metryczne) 150mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D227X96R3C2T18H
Numer produktu DigiKey
592D227X96R3C2T18H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D227X96R3C2T18H
Opis
CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D227X96R3C2T18H Modele
Kategoria
Typ
Konforemna powłoka
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2812 (7132 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,126" (7,10mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
6.3 V