592D157X9010C2T20H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Similar
W magazynie: 47
150 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 2812 (7132 metryczne) 170mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D157X9010C2T20H
Numer produktu DigiKey
592D157X9010C2T20H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D157X9010C2T20H
Opis
CAP TANT 150UF 10% 10V 2812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D157X9010C2T20H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
170mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2812 (7132 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,126" (7,10mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
10 V