591D687X96R3R2T16H
Numer produktu DigiKey
718-1621-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1621-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1621-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
591D687X96R3R2T16H
Opis
CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2824
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2824 (7260 metryczne) 60mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
591D687X96R3R2T16H Modele
Kategoria
Typ
Konforemna powłoka
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2824 (7260 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,236" (7,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
6.3 V