591D227X96W3C2T20H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2812 (7132 metryczne) 75mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
591D227X96W3C2T20H
Numer produktu DigiKey
591D227X96W3C2T20H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
591D227X96W3C2T20H
Opis
CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2812
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
591D227X96W3C2T20H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2812 (7132 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,126" (7,10mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
6.3 V