591D157X06R3D2T15H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 120mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
591D157X06R3D2T15H
Numer produktu DigiKey
591D157X06R3D2T15H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
591D157X06R3D2T15H
Opis
CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
591D157X06R3D2T15H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
6.3 V